Toonzalen

Heb je op de website een interessant object zien staan? Neem dan eerst telefonisch contact op met de toonzaal. Onze gerant zoekt het artikel op en bekijkt ook de status van het product!


Roeselare
Sint Sebastiaanstraat 70, 8800 - ROESELARE
Tel: 051 - 25 32 12

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: roeselare@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Mariakerke
Brugsesteenweg 595, 9000 - MARIAKERKE/GENT
Tel: 09 - 236 42 89

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: mariakerke@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Menen
Waalvest 39, 8930 - MENEN
Tel: 056 - 20 17 83

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: menen@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Machelen/Zulte
Rijksweg 79, 9870 - MACHELEN/ZULTE
Tel: 09 - 380 37 80

Openingsuren
Maandag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Woensdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Donderdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

E-mail: machelen@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Ronse
Neerhofstraat 27, 9600 - RONSE
Tel: 055 - 38 74 51

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: ronse@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Brugge
Industriepark Blauwe Toren, Monnikenwerve 11, 8000 - BRUGGE
Tel: 050 - 31 07 13

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: brugge@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Kortrijk
Doornstraat 17A, 8500 - KORTRIJK
Tel: 056 - 37 35 75

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: kortrijk@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Eeklo
August Van Ackerstraat 4, 9900 - EEKLO
Tel: 09 - 343 87 38

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: eeklo@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Aalst
P. Corneliskaai, 26, 9300 - AALST
Tel: 053-70 86 96

Openingsuren
Maandag: 10:00 tot 18:00
Dinsdag: 10:00 tot 18:00
Woensdag: 10:00 tot 18:00
Donderdag: 10:00 tot 18:00
Vrijdag: 10:00 tot 18:00
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

E-mail: aalst@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Gent (Dampoort)
Afrikalaan 50, 9000 - GENT
Tel: 09 - 223 70 68

Openingsuren
Maandag: 10:00 tot 18:00
Dinsdag: 10:00 tot 18:00
Woensdag: 10:00 tot 18:00
Donderdag: 10:00 tot 18:00
Vrijdag: 10:00 tot 18:00
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

E-mail: dampoort@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Antwerpen
Noorderlaan 101-109, 2000 - ANTWERPEN
Tel: 03 - 232 42 73

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: antwerpen@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Leuven
Kolonel Begaultlaan 9, 3000 - LEUVEN
Tel: 016 - 23 64 14

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: leuven@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Diksmuide
IJzerlaan 34, 8600 - DIKSMUIDE
Tel: 051 - 51 10 39

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: diksmuide@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Sint-Niklaas
Mercatorstraat 156, 9100 - SINT-NIKLAAS
Tel: 03 - 778 26 68

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: sintniklaas@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal



Rocourt/Luik
Chaussee de Tongres 116, 4000 - ROCOURT/LUIK
Tel: 04 - 252 03 00

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: liege@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal


 
Charleroi

Rue de Mons 22, 6000 - CHARLEROI
Tel: 071 - 50 22 69

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

E-mail: charleroi@ecoshop.be

Toon alle artikels uit deze toonzaal


 

Magazijn

Tel: 051 21 15 31

E-mail : mestan.tekin@ecoshop.be